Hydratační krémy 

NEJPRODÁVANĚJŠÍ ZNAČKY KOREJSKÉ KOSMETIKY NA JEDNOM MÍSTĚ

Na trh dodáváme vysoce kvalitní kosmetické produkty od korejských značek, které se těší oblibě spotřebitelů z celého světa. Najdete u nás i jeden z nejprodávanějších produktů světa hydratační krém Water Bank značky Laneige a mnohé další.

SPOJENÍ DOSUD NEVÍDANÉHO SLOŽENÍ A MIMOŘÁDNÉ KVALIT...

NEJPRODÁVANĚJŠÍ ZNAČKY KOREJSKÉ KOSMETIKY NA JEDNOM MÍSTĚ

Na trh dodáváme vysoce kvalitní kosmetické produkty od korejských značek, které se těší oblibě spotřebitelů z celého světa. Najdete u nás i jeden z nejprodávanějších produktů světa hydratační krém Water Bank značky Laneige a mnohé další.

SPOJENÍ DOSUD NEVÍDANÉHO SLOŽENÍ A MIMOŘÁDNÉ KVALITY

Jednotlivé výrobky se vyznačují mimořádnou kvalitou a složením, které je v drtivé většině přírodní. Častou složkou kosmetiky je hlemýždí sekret, včelí vosk, mořská voda, chlorella či spirulina, aloe vera, hadí jed, výtažek z medu Manuka, kořene Harakeke či mořských řas. Díky této nevšední formuli dosáhnete dosud nevídaných výsledků.

KE KAŽDÉ OBJEDNÁVCE VŽDY NĚCO NAVÍC

Balíčky odesíláme po celém světě bez ohledu na místo, ze kterého objednáváte. Vždy se také můžete těšit na množství vzorků kosmetiky, které zasíláme spolu s každou objednávkou! Díky tomu máte možnost vyzkoušet více přípravků a objednat si plné balení jen od těch, které Vám vyhovují. Každý vzorek vystačí zhruba na jednu až dvě aplikace.

Vyberte si některý z hydratačních krémů vhodných na všechny typy pleti, nebo sáhněte po některém, jehož složení bylo vyvinuto tak, aby řešilo Váš momentální problém a zpomalovalo přirozený proces stárnutí.

Vhodný hydratační krém pro každou ženu!

Ať už dodržujete unikátní postup korejské péče o pleť či nikoliv, hydratační krémy by měly být nedílnou součástí Vaší každodenní rutiny. V naší nabídce naleznete produkty vhodné pro všechny věkové kategorie i na všechny typy pleti – normální, smíšenou, citlivou, mastnou, problematickou i zralou. Zaměřujeme se rovněž i na kosmetiku, která vyřeší Váš momentální problém a bude reakcí na aktuální stav Vaší pokožky.

Ženy s přibývajícím věkem vyhledávají kosmetiku, která jim pomůže zpomalit přirozený proces stárnutí pokožky. Najdete u nás produkty se zpevňujícím a vyhlazujícím efektem, díky kterým omládnete i bez nutnosti podstoupit některý z chirurgických zákroků.

Rovněž u nás najdete i výrobky s bělícím efektem, které účinně eliminují pigmentové skvrny a sjednocují barevný tón.

V našem katalogu naleznete hydratační krémy na obličej od řady korejských značek, které svůj výzkum zaměřují na odlišné oblasti péče o obličej, ale pro všechny je společná vysoká kvalita a unikátní složení

LANEIGE

  • Jedna z prvních kosmetických značek s historií dlouhou více než 25 let.
  • K výrobě kosmetických produktů využívá klinicky ověřené technologie, kdy se přírodní složky vody přetvářejí na účinné hydratační vzorce.
  • Krémy obsahují draslík, hořčík, zinek a další minerály, které ještě více maximalizují hydrataci pleti.

THE SAEM

  • Korejská značka kosmetiky působící na trhu od roku 2010.
  • Zkratku SAEM z anglického the Source of Wisdom and Beauty lze volně přeložit jako Zdroj moudrostí a krásy.
  • Od roku 2013 používají jen přírodní složky, extrakty léčivých rostlin z celého světa, ingredience nejvyšší čistoty.
  • Zaměřuje se na vytvoření kožní bariéry a řeší řadu kožních problémů jako kuperózu, rocaseu a další.

V naší široké nabídce najdete krémy s hydratujícím, zpevňujícím, rozjasňujícím či vyhlazujícím efektem. Spojte se s námi prostřednictvím naší zákaznické linky a my Vám rádi pomůžeme s výběrem vhodného produktu přímo Vás. Jsme Vám k dispozici 24 / 7!

Dopřejte Vaší pokožce péči, kterou vyžaduje a pořiďte si ten nejlepší hydratační krém, který korejské značky kosmetiky nabízí

Korejských značek kosmetiky je nepřeberné množství. Tato skutečnost představuje pro spotřebitele hned dvě výhody. Za prvé máte opravdu z čeho vybírat, protože korejská kosmetika se neomezuje pouze na jedno univerzální řešení. Zároveň je konkurence mezi výrobci opravdu vysoká, což je motivuje k tomu, aby drželi ceny nízko a stále přicházeli s inovacemi! Každá ze značek se snaží odlišit od ostatních, a tak mnohdy zaměřuje svůj výzkum na jinou oblast péče o pleť. Díky tomu je každá z nich zcela unikátní a svým zákazníkům má opravdu co nabídnout!

Myslíme opravdu na každého, a proto u nás najdete i hydratační krém na akné a jinak problematickou pleť

Naše nabídka je sestavena tak, aby si v ní našla každá žena to pravé pro svou pleť. Uvědomujeme si, že ne každá zástupkyně něžného pohlaví má to štěstí a je majitelkou normální pleti, na kterou může aplikovat v podstatě kterýkoliv produkt. Zvláště pak ženy s citlivou pokožkou či sklonem ke vzniku akné si musejí dát s výběrem pečující kosmetiky opravdu záležet. Pro ty z Vás jsou určeny krémy s přírodním složením a zklidňujícím efektem, kde se nemusíte obávat alergických reakcí, vzniku vyrážek a dalších projevů podráždění.

Pořiďte si i další kosmetické produkty z řady světově oblíbených značek the SAEM či LANEIGE a dopřejte Vaší pokožce péči, po které bude doslova zářit!

More
Zobrazeno 1 – 5 z 5 položek
fast-delivery.svg

CELOSVĚTOVÁ DOPRAVA

Přeprava do všech zemí

group-14-copy.svg

LANEIGE COLLECTION

Nakupujte dva produkty od Laneige
Collection A získejte 1 listovou masku Zdarma

group-12.svg

VZORKY ZDARMA

Vzorky zdarma každé objednávce

24hours.svg

ONLINE PODPORA

Podpora online 24 hodin denně

Tento eshop používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Více informací
Souhlasím