Ampule 

KOSMETIKA PROFESIONÁLNÍ ÚROVNĚ NA DOMÁCÍ POUŽITÍ

Široký výběr ampulí s obsahem aktivních složek ke zlepšení kvality pokožky a řešení mnoha kožních problémů. Nabídka produktů pro každý typ pokožky.

KOREJSKÁ KOSMETIKA INSPIROVANÁ PŘÍRODOU

Výrobci korejské kosmetiky čerpají při výrobě kosmetiky z přírodního bohatství. Jsou často průkopníky a ve slo...

KOSMETIKA PROFESIONÁLNÍ ÚROVNĚ NA DOMÁCÍ POUŽITÍ

Široký výběr ampulí s obsahem aktivních složek ke zlepšení kvality pokožky a řešení mnoha kožních problémů. Nabídka produktů pro každý typ pokožky.

KOREJSKÁ KOSMETIKA INSPIROVANÁ PŘÍRODOU

Výrobci korejské kosmetiky čerpají při výrobě kosmetiky z přírodního bohatství. Jsou často průkopníky a ve složení produktů se proto objevují dosud nevídané formule jako extrakt z medu Manuka, rostliny Harakeke či Dračího ovoce.

OBJEDNÁVKY ZASÍLÁME PO CELÉM SVĚTĚ

Nezáleží na tom, ze které země si kosmetiku objednáte, protože zásilky zasíláme po celém světě! Ke každé zásilce vám přibalíme vždy vzorky korejské kosmetiky zdarma.

Vyberte si mezi zasláním na dobírku, do vlastních rukou či do zásilkovny. Balíček vám odešleme kamkoliv po světě.

Cílem ampulí a korejské kosmetiky obecně není pouhé zakrytí problémů, ale jejich efektivní léčba

Chceme vám pomoci dosáhnout požadovaných výsledků použitím vysoce kvalitní kosmetiky bez rizika vedlejších účinků. Nabízíme produkty s přírodním základem, jejichž pravidelné použití směřuje ke zvýšení kvality pokožky a vytvoření kožní bariéry.

Vysoce koncentrované ampule jsou bohaté na obsah aktivních látek, které přispívají k dosažení rychlých a dlouhotrvajících výsledků.

Nabízíme pleťové ampule od korejských značek, které si získaly důvěru žen po celém světě

Řídíme se heslem, že naše zákaznice si zaslouží jen to nejlepší, a proto vám dodáváme tu nejkvalitnější kosmetiku, jakou lze na trhu najít. Mezi špičkové výrobce ampulí se řadí společnost The SAEM, která působí na kosmetickém trhu od roku 2010.

Od této značky můžete pořídit hned několik druhů ampulí, které byly vyvinuty k léčbě konkrétních kožních problémů, a proto výběr kosmetiky uzpůsobte vždy aktuálnímu stavu vaší pokožky.

Při pravidelném používání dochází k viditelnému zmenšení pórů, odstranění pigmentových skvrn, redukci mimických vrásek, hloubkové hydrataci pokožky a zúžení červených žilek.

Neváhejte se na nás obrátit v případě, že potřebujete pomoci s výběrem konkrétního produktu pro váš typ pokožky. Jsme vám nepřetržitě k dispozici prostřednictvím naší online podpory.

Najdete u nás i vitamínové ampule s bělícím účinkem

Bělící složky jsou častou přísadou korejské kosmetiky, jelikož ideálem krásy podle Korejek je porcelánová pokožka. Výhodou je, že tyto složky řeší efektivně kožní problémy typu kuperóza či rosacea.

Vitamínové ampule přispívají k hloubkové hydrataci a regeneraci pokožky. Rovněž přispívají k posílení pružnosti pleti. Bělící složky přispívají navíc k odstranění pigmentových skvrn a redukují množství červených žilek.

Ampule jsou nezbytnou součástí obličejové péče

Jistě chcete dosáhnout co nejrychleji požadovaných výsledků, a proto je nutné, abyste produkt používaly pravidelně ráno i večer v rámci pečující rutiny o pokožku obličeje.

Pokožku vyčistěte a naneste na ni toner a emulzi. Vezměte si ampuli a důkladně vmasírujte pár kapek do pokožky. Nezapomeňte ani na krk a dekolt. Poté, co se přípravek vstřebá, přejděte k aplikaci hydratačního krému.

K tomu, aby byla vaše péče o pokožku kompletní, je nutné zahrnout použití dalších kosmetických produktů. Korejky jsou známé tím, že jejich každodenní pečující rutina je sestavena z 10 kroků a více.

Ampule pro prevenci příznaků stárnutí pleti

Dnes je ten správný čas na to začít s prevencí. Ampule jsou neocenitelným kosmetickým produktem, který vám pomůže zpomalit proces stárnutí pokožky a předcházet vzniku kožních problémů.

Neodkládejte redukci mimických vrásek na později a zlepšete kvalitu své pokožky. Vytvořte objednávku ještě dnes a přesvědčte se na vlastní kůži o zázračných účincích korejské kosmetiky.

More
Zobrazeno 1 – 2 z 2 položek
fast-delivery.svg

CELOSVĚTOVÁ DOPRAVA

Přeprava do všech zemí

group-14-copy.svg

LANEIGE COLLECTION

Nakupujte dva produkty od Laneige
Collection A získejte 1 listovou masku Zdarma

group-12.svg

VZORKY ZDARMA

Vzorky zdarma každé objednávce

24hours.svg

ONLINE PODPORA

Podpora online 24 hodin denně

Tento eshop používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Více informací
Souhlasím