Seznam produktů výrobce Laneige

  • KOSMETICKÁ ZNAČKA S 25LETOU HISTORIÍ
  • PŘÍRODNÍ A UNIKÁTNÍ FORMULE
  • VZORKY KOSMETIKY ZDARMA KE KAŽDÉ OBJEDNÁVCE
  • ZÁSILKY ROZESÍLÁME PO CELÉM SVĚTĚ

Jedinečná Laneige kosmetika, jejíž produkty patří mezi nejprodávanější na světě

Laneige kosmetika je první největší kosmetická značka spadající pod společnost Amorepacific, která nalezení hluboce hydratujících komplexů zasvětila již 25 let výzkumu.

Značková kosmetika Laneige pozvedla péči o pleť na dosud nepoznanou úroveň. Při výrobě byly aplikovány klinicky ověřené technologie, jejichž součástí je i WATER SCIENCETM, kdy se přírodní složky vody transformují a optimalizují do účinných hydratačních vzorců. Součástí formule jsou rovněž i minerály maximalizující hydrataci pokožky – hořčík, sodík, draslík, vápník, mangan a zinek.


Jsme Vám k dispozici prostřednictvím naší nepřetržité online podpory. Poradíme Vám s výběrem kosmetiky a zodpovídáme dotazy ke konkrétní objednávce.NABÍZENÉ PRODUKTY


Laneige se zaměřuje na výrobu čisticí, pečující i dekorativní kosmetiky pro všechny typy pleti. Každá žena si může v našem katalogu vybrat produkty k péči o svůj zevnějšek na jednom místě.


V naší nabídce naleznete různé populární korejské značky kosmetiky jako Purito, the SAEM, Tony Moly a další výrobce z mnohaletou historií, jejichž produkty se rovněž řadí mezi neprodávanější.Kosmetika Laneige spadá pod společnost Amorepacific


Společnost Amorepacific je významným hráčem nejen na poli korejského kosmetického trhu. Může se pochlubit historií dlouhou 74 let a stejně dlouhým výzkumem asijské péče o pleť.


Již mnoho let se snaží představit světu vlastní vnímání půvabu nazývané jako Asijská krása, zaměřující se na dosažení souladu mezi vnitřní i vnější krásou. Za své inovativní postupy se stala celosvětově uznávanou společností.


Nechte se okouzlit unikátní kosmetikou Laneige, která je specifická svým jedinečným složením a vysokou úrovní kvality.


Vyberte si některý z široké škály produktů a zjistěte na vlastní kůži význam spojení slov „asijská krása“.

Zobrazit
Zobrazeno 1 – 19 z 19 položek
fast-delivery.svg

CELOSVĚTOVÁ DOPRAVA

Přeprava do všech zemí

group-14-copy.svg

LANEIGE COLLECTION

Nakupujte dva produkty od Laneige
Collection A získejte 1 listovou masku Zdarma

group-12.svg

VZORKY ZDARMA

Vzorky zdarma každé objednávce

24hours.svg

ONLINE PODPORA

Podpora online 24 hodin denně

Tento eshop používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Více informací
Souhlasím