Péče o plet' 

PŘÍRODNÍ SLOŽENÍ

Všechny produkty k péči o pleť jsou přírodní. Vaše pokožka do sebe vstřebává pouze látky, které jsou pro ni bezpečné a vhodné. Bio kosmetika je ideální volbou pro osoby trpící alergiemi. Korejské produkty péče o pleť patří mezi nejkvalitnější kosmetiku světa.

DOPRAVA PO CELÉM SVĚTĚ

Chceme, aby se naše kvalitní produkty dostali k...

PŘÍRODNÍ SLOŽENÍ

Všechny produkty k péči o pleť jsou přírodní. Vaše pokožka do sebe vstřebává pouze látky, které jsou pro ni bezpečné a vhodné. Bio kosmetika je ideální volbou pro osoby trpící alergiemi. Korejské produkty péče o pleť patří mezi nejkvalitnější kosmetiku světa.

DOPRAVA PO CELÉM SVĚTĚ

Chceme, aby se naše kvalitní produkty dostali k lidem po celém světě, a proto dopravu zajistíme kamkoliv, bez ohledu na místo objednávky.

ZÁKAZNICKÁ PODPORA

Chceme Vám být nepřetržitě nápomocní při výběru kosmetiky vhodné přímo pro Vás, proto se na nás můžete obrátit kdykoliv během dne. Naše online podpora funguje 24 hodin denně. Zodpovíme všechny Vaše otázky týkající se konkrétní objednávky.

KOSMETICKÉ VZORKY KE KAŽDÉ OBJEDNÁVCE

V každé objednávce najdete vždy něco navíc! S každou objednávkou automaticky rozesíláme i vzorky kosmetiky. Ty vystačí na jedno až dvě použití. Před tím, než se rozhodnete ke koupi plného balení, si můžete vyzkoušet, jak Vám konkrétní produkt vyhovuje.

Péče o pleť vhodná pro mladou i zralou pokožku

V naší nabídce produktů si vybere opravdu každá žena bez ohledu na svůj věk, typ pleti a její momentální stav.

Během nákupu se vždy zaměřte i na informaci, pro jaký typ pokožky je daná kosmetika určena, protože jedině tak dosáhnete toho, že Vaše pleť dostane přesně to, co potřebuje. Nabízíme vhodné produkty pro ženy s normální, citlivou, mastnou, suchou, smíšenou, aknózní i zralou pletí.

Najdete u nás absolutní jedničky na světovém trhu, kterými jsou například produkty značky:

  • LANEIGE
  • CLEOME
  • THE SAEM
  • CHAGA
  • URBAN ECO

Vaše problémy s pletí chceme vyřešit, ne je zakrýt! Proto je naše nabídka složena pouze ze značek, které nabízejí přírodní kosmetiku, jejíchž efekt je hojivý a výsledky dlouhodobé.

Najdete u nás značky, které jsou kupované lidmi po celém světě a patří mezi nejoblíbenější produkty v péči o pleť.

Z jakých produktů péče o pokožku můžete vybírat

Naše nabídka zahrnuje všechny produkty, které Korejky používají každý den při péči o pleť. Seznamte se s celým rituálem a pak si v naší nabídce najděte produkty dle typu Vaší pleti.

Všem níže popsaným krokům předchází důkladné vyčištění pleti.

PRŮBĚH PÉČE O PLEŤ

  1. Do 10 vteřin od umytí pleti je nutné nanést toner, který obnovuje přirozené pH pokožky. Udržuje vlhkost pokožky a připravuje ji na další krok. Na podobném principu funguje také emulse, která se liší svou hutnější konzistencí.
  2. Následně se na pokožku nanese sérum či ampule, které připravují pleť na nanesení masky a krému. Je obzvlášť důležité vybrat správný přípravek s ohledem na typ pleti.
  3. Součástí důkladné péče je také nanesení pleťové masky, která je plná vyživujících a hydratačních látek. Lehce pronikají do pokožky, díky čemuž je stačí nechat působit 10 – 20 minut.
  4. Na řadu přicházejí hydratační krémy, které mají v případě korejské kosmetiky spíše gelovou konzistenci. Je to způsobeno jejich obvyklou složkou – hlemýždím slizem. Ten má bohaté regenerační účinky, eliminuje vrásky a působí hojivě na jizvy po akné. Kvůli tomu, že v oblasti očí jsou vidět nejrychleji projevy stárnutí, nanáší se v této fázi také produkty oční kosmetiky.
  5. Aktuálně nejvíce populárním produktem jsou noční masky s konzistencí hustého gelu. Aplikují se po večerním čištění pleti a smývají se až ráno.

Kromě výše zmíněných produktů používají Korejky také rozjasňující přípravky, které účinně bojují proti černým skvrnám, chrání pokožku před působením slunce, hydratují ji a udržují svěží.

Výjimečnost korejských přípravku na pleť

Korejská kosmetika je zcela unikátní díky tomu, že necílí na pouhé zakrytí problémů, ale její složení je uzpůsobeno tak, aby zlepšovalo stav pleti a působilo jako prevence.

Péče se u jednotlivých žen liší, protože se odvíjí od aktuálních potřeb. Naprosto běžné je, že Korejky používají i více, než 10 produktů denně.

Chcete mít krásnou tvář, kterou mají Korejky? V tom případě následujte jejich postup péče o pleť. Všechny potřebné produkty naleznete v naší nabídce.

Výsledky použití přírodní kosmetiky jsou dlouhodobé. Pomůžeme Vám zbavit se problémů s Vaší pleti natrvalo!

More
Zobrazeno 1 – 27 z 27 položek
fast-delivery.svg

CELOSVĚTOVÁ DOPRAVA

Přeprava do všech zemí

group-14-copy.svg

LANEIGE COLLECTION

Nakupujte dva produkty od Laneige
Collection A získejte 1 listovou masku Zdarma

group-12.svg

VZORKY ZDARMA

Vzorky zdarma každé objednávce

24hours.svg

ONLINE PODPORA

Podpora online 24 hodin denně

Tento eshop používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Více informací
Souhlasím