Peeling na obličej i tělo 

NABÍDKA PRASKAJÍCÍ VE ŠVECH

Náš katalog nezahrnuje jen peelingy na obličej, ale také exfoliaci vhodnou k péči o tělo. Jednotlivé produkty pro Vás pečlivě vybíráme a finální nabídku sestavujeme tak, aby si z ní vybraly ženy každého věku a s kterýmkoliv typem pleti.

SVĚTOVĚ POPULÁRNÍ KOSMETIKA

Korejská kosmetika z naší nabídky je používaná ženami...

NABÍDKA PRASKAJÍCÍ VE ŠVECH

Náš katalog nezahrnuje jen peelingy na obličej, ale také exfoliaci vhodnou k péči o tělo. Jednotlivé produkty pro Vás pečlivě vybíráme a finální nabídku sestavujeme tak, aby si z ní vybraly ženy každého věku a s kterýmkoliv typem pleti.

SVĚTOVĚ POPULÁRNÍ KOSMETIKA

Korejská kosmetika z naší nabídky je používaná ženami po celém světě. Mezi její hlavní benefity patří přírodní složení, zaměření na široké spektrum problémů a nízká cena.

Z naší široké nabídky peelingů na obličej a tělo si vybere opravdu každý

Naše nabídka peelingů je dostatečně široká, aby si v ní vybrala každá žena bez ohledu na svůj věk a typ pleti. Nabízíme kosmetiku pro citlivou, normální, smíšenou, mastnou, problematickou i aknózní pleť.

U každého produktu najdete také jeho účel spolu s informacemi o obsažených látkách. Díky tomu si uděláte velmi rychle představu o tom, jestli bude produkt vhodný právě pro Vás a celý proces nákupu tím bude jednodušší i rychlejší.

Najdete u nás exfoliaci na obličej a tělo. Kromě klasických čistících peelingů nabízíme také masky, které patří na trhu mezi novinky v péči o pleť. Záleží tedy jen na Vás, s jakým produktem se Vám bude lépe pracovat.

Před tím, než Vám cokoliv nabídneme, pečlivě to sami vyzkoušíme. Díky tomu Vám můžeme garantovat dosažení požadovaných výsledků, z jakých se těší ženy po celém světě.

Není peeling jako peeling!

Jednotlivé produkty se liší nejen svým složením, ale především účelem a vhodností pro různé typy pleti, a proto se musíte nejprve seznámit s terminologií.

Hlavní rozdíl mezi pleťovými a tělovými peelingy spočívá ve velikosti mikročástic. Na obličej nikdy nepoužívejte peeling, jehož složení bylo uzpůsobeno k péči o tělo.

Exfoliaci v případě obličeje můžete provádět pomocí dvou odlišných produktů

ČISTICÍ PEELING

Žádoucí efekt se dostavuje okamžitě po použití. Produkt má v tomto případě hutnější konzistenci s částečkami, pomocí kterých jsou odstraňovány nečistoty z povrchu pokožky.

PEELINGOVÁ MASKA

Ve světě kosmetiky se jedná o poměrně nový pojem. Jak již samotný název napovídá, tyto kosmetické výrobky v sobě spojují to nejlepší z čisticích masek a peelingů – výživné látky a mikro částečky.

Na pokožce se nechávají po určitou dobu působit a poté se přechází k jemné masáži, při které odstraníte odumřelé buňky.

Proces nákupu Vám chceme co nejvíce usnadnit, a proto všechny podstatné informace najdete již v detailu jednotlivých kosmetických produktů. Rovněž jsme Vám nepřetržitě k dispozici prostřednictvím naší online podpory.

O peelingu na obličej i tělo potřebujete vědět hned několik informací

 • Peelingy jsou součástí péče o zevnějšek, ale nepoužívají se na denní bázi. Důvodem je, že obsahují mikročástice, které by mohly při nadměrném používání nenávratně poškodit ochrannou bariéru pokožky.

 • Jednoduché pravidlo říká, že exfoliace by nikdy neměla bolet. Pokud je tomu při Vaší rutině naopak, víte, že děláte něco špatně. Při masáži postupujte pomalými krouživými pohyby a tlak vyvíjejte jen do momentu, kdy Vám to bude příjemné.

VÝBĚR KONKRÉTNÍHO PEELINGU SE MUSÍ VŽDY ODVÍJET OD:

 • Vašeho Věku

 • Typu pokožky a jejího momentálního stavu

Složení kosmetiky věnujte pozornost zejména v případě, že má Vaše pokožka sklon ke vzniku akné. Vždy dávejte přednost přírodním složkám a jemným částečkám, abyste předcházely podráždění. Také platí, že čím citlivější pleť máte, tím menší částečky by měla exfoliace obsahovat.

Pokud trpíte momentální vyrážkou či podrážděním, peelingu se raději vyhněte, protože byste tím mohly tento nežádoucí stav ještě více zhoršit.

Dopřejte si v pohodlí Vašeho domova péči, jako z profesionálního kosmetického salonu a pořiďte si peeling na obličej i tělo. Zbavte Vaši pokožku nečistot a nechte ji zářit opravdovou čistotou.

V našem katalogu naleznete tělové i pleťové peelingy od populárních korejských značek

THE SAEM

Společnost dodává na trh produkty s obsahem přírodních složek, díky kterým zákazníci dosáhnout snadno a rychle očekávaných výsledků a zlepší stav své pokožky vytvořením kožní bariéry. Jednotlivé produktové řady jsou zaměřeny na řešení kožních problémů různého typu.

Při výrobě se inspiruje přírodním bohatstvím a to zejména novozélandské krajiny jako například kořenem Harakeke, medem Manuka či Aloe vera.

LANEIGE

Laneige Water Science™ se již více než 20 let věnuje transformaci a optimalizaci přírodních složek vody do vysoce účinných hydratačních vzorců. Hydroionizovaná minerální voda umožňuje znatelně rychlejší a hlubší vstřebávání což vede k celkově lepší hydrataci.

Korejská kosmetika vykazuje benefity, které jsou společné všem značkám

 • Ceny jsou s ohledem na kvalitu produktů hodně nízké.

 • Složení je převážně přírodního charakteru.

 • Obsahují látky, které účinně bojují s konkrétními problémy – jejich cílem není kožní defekt pouze zakrýt, ale trvale odstranit.

 • Výsledky se dostavují po krátkém čase a mají dlouhotrvající efekt.

Nezáleží na tom, kde se právě nacházíte. Kosmetiku můžete objednat z pohodlí Vašeho domova a my Vám ji pošleme kamkoliv po ČR a stejně tak i do několika zahraničních zemí. Vždy si můžete vybrat z několika způsobů dopravy i platby.

Pravidelný peeling obličeje i těla změní Vaši pokožku k nepoznání

Účinky popsané níže lze předpokládat při pravidelném použití a za předpokladu, že si pořídíte produkty s kvalitním složením, které jsou navíc vhodné přímo pro Váš typ pleti.

Jeho hlavním úkolem je odstranit odumřelé buňky z povrchu pokožky, ale při pravidelném použití se dostavuje celá řada dalších benefitů. Seznam těch největších jsme pro Vás popsali níže.

 • Zbavíte se zašedlého tónu a Vaše pokožka bude projasněná.

 • Zvýšíte kvalitu pokožky.

 • Předcházíte stárnutí pleti.

 • Redukujete nadbytečný maz.

 • Zbavíte se nerovností a svou pokožku dokonale vyhladíte.

 • Budete působit odpočatě, protože Vaše pleť bude mít zdravý vzhled.

 • Zbavíte se rozšířených pórů.

 • Budete redukovat jemné vrásky i pigmentové skvrny.

 • Dojde ke stimulaci Vašeho krevního oběhu.

 • Snížíte viditelnost celulitidy.

 • Vaše opálení bude rovnoměrné.

 • Zvýšíte účinnost produktů, které následují po proceduře (masky a hydratační krémy).

Nyní už víte, co je to peeling, ale abyste dosáhly žádoucích výsledků, je nutné osvojit si správný postup použití

 • Prvním krokem je vždy důkladné vyčištění pleti.

 • Produkt nanášejte na vlhkou pokožku a krouživými pohyby ho vmasírujte do pokožky.

 • Postupujte od středu obličeje směrem ven a vyhněte se okolí očí, kde je kůže obzvlášť jemná a vyžaduje speciální péči.

 • Peeling důkladně opláchněte a na pokožku naneste hydratační krém.

Četnost použití podle typu pleti

U normální, smíšené a problematické pleti používejte exfoliaci maximálně jednou týdně. V případě mastné pokožky můžete opakovat jednou za 5 dnů. Pokud máte suchou pokožku, používejte peeling raději jen jednou za měsíc. Ženy s aknózní pletí by se měly před použitím vždy raději poradit s dermatologem, který zhodnotí jejich aktuální stav pokožky a doporučí vhodnou četnost opakování.

Nejdůležitějším ukazatelem je Váš typ pleti, ale je nutné zohlednit i informace od výrobce.

Máte dotazy k vytvořené objednávce nebo Vás zajímá, jakým způsobem postupovat při reklamaci zboží? V obou zmíněných případech se s námi můžete spojit pomocí online podpory, která je tu pro Vás nepřetržitě 24 / 7.

More
Zobrazeno 1 – 3 z 3 položek
fast-delivery.svg

CELOSVĚTOVÁ DOPRAVA

Přeprava do všech zemí

group-14-copy.svg

LANEIGE COLLECTION

Nakupujte dva produkty od Laneige
Collection A získejte 1 listovou masku Zdarma

group-12.svg

VZORKY ZDARMA

Vzorky zdarma každé objednávce

24hours.svg

ONLINE PODPORA

Podpora online 24 hodin denně

Tento eshop používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Více informací
Souhlasím