Plet'ové plátýnkové masky  

ROZSÁHLÁ NABÍDKA KOREJSKÉ KOSMETIKY

Z nabídky našich denních i nočních masek na obličej si vybere každá žena bez ohledu na svůj věk, typ pleti a konkrétní problém, se kterým se potýká. Na jednom místě najdete produkty nezbytné ke každodenní péči o zevnějšek.

PÉČE O POKOŽKU PŘÍRODNÍ CESTOU

Korejská kosmetika je typická svými speciálními formulem...

ROZSÁHLÁ NABÍDKA KOREJSKÉ KOSMETIKY

Z nabídky našich denních i nočních masek na obličej si vybere každá žena bez ohledu na svůj věk, typ pleti a konkrétní problém, se kterým se potýká. Na jednom místě najdete produkty nezbytné ke každodenní péči o zevnějšek.

PÉČE O POKOŽKU PŘÍRODNÍ CESTOU

Korejská kosmetika je typická svými speciálními formulemi vykazující vysokou kvalitu. Není výjimkou, že ve složení objevíte hlemýždí sliz, včelí jed, mořskou vodu, mořské hvězdice a další složky přírodního charakteru.

CELOSVĚTOVÁ DOPRAVA

Nabízíme doručení dobírkou, na výdejní či odběrná místa i na Vaši adresu. Balíčky doručujeme po celém světě bez ohledu na zemi objednání.

Ke každé objednávce Vám zašleme několik vzorků kosmetiky. Kromě masek můžete vyzkoušet i krémy či peelingy a dopřát své pokožce ještě důkladnější péči.

Masky na obličej na den i noc

Chápeme, že každá z našich klientek má jiný typ pleti a její pokožka vyžaduje specifickou péči, proto na trh dodáváme masky na všechny typy pleti - smíšenou, mastnou, citlivou, normální i problematickou.

Vhodnou pečující i čisticí korejskou kosmetiku si u nás najdou dospívající dívky a ženy se zralou pokožkou.

Pleťové masky od populárních korejských značek

Pro naše klientky chceme jen to nejlepší, a proto je naše nabídka plná produktů od celosvětově populárních značek.

Laneige

Laneige kosmetika patří mezi nejstarší a zároveň nejpopulárnější korejské značky kosmetiky. Díky svému mnohaletému výzkumu a inovativním postupům se stala uznávanou po celém světě.

NABÍDKA

  • Soustředí se na výrobu kosmetiky pro všechny typy pleti.

  • V jejím portfoliu naleznete pečující, čisticí i dekorativní kosmetiku.

  • Ve svém výzkumu se zaměřila na transformaci přírodních složek vody do hydratačních vzorců, čímž dala vzniknout kosmetice s vysoce hydratačním účinkem. Obsahuje také sodík, draslík, mangan a hořčík.

TonyMoly

Značka, která si získala pozornost zákazníků nejen přírodním složením svým produktů, ale také svými jedinečnými obaly. Vznikla v roce 2006 v Jižní Koreji a její název lze volně přeložit jako „stylově zabalit“, což skvěle odráží záměr této značky, protože se snaží z každodenní péče o pleť udělat zábavnou rutinu.

NABÍDKA

  • Zaměřuje se na výrobu pečující kosmetiky vhodné ke každodennímu použití.

  • Složení jednotlivých produktů je uzpůsobeno k řešení konkrétních problémů a zachování přirozeně krásné a zdravé pokožky.

  • V našem katalogu najdete například sadu populárních plátýnkových masek.

Pořiďte si některou z masek od světově proslulých korejských značek jako je Laneige či TonyMoly. Při nákupu nejméně dvou produktů Laneige od nás dostanete listovou masku zdarma!

Existuje několik typů obličejových masek

PEELINGOVÉ

Jedná se o hloubkově čisticí masky na obličej, které svým účinkem nahradí i péči v kosmetických salonech.

Jedná se hydratační masku s mechanickým peelingem. To znamená, že produkt necháte působit na pokožce, čímž ji dopřejte dostatek času na vstřebání složek s hydratačním účinkem. Po uplynutí doporučené doby se pustíte do masírování pokožky krouživými pohyby. Tím dochází k odstraňování odumřelých buněk a černých teček.

DENNÍ

Čisticí pleťová maska, kterou použijete v rámci ranní či večerní péče o pleť. Vždy je nutné nechat ji působit po doporučenou dobu a používat tak často, jak je to v případě Vašeho typu pleti vhodné.

NOČNÍ

Noční pleťové masky se od denních liší tím, že je nanesete večer před spánkem a smyjete až druhý den po probuzení. Spánek je ideální dobou, kdy má pokožka dostatek času na to přijmout co nejvíce užitečných látek z nanesených produktů.

NA RTY

Aby byla Vaše péče kompletní, je nutné zaměřit se také na péči o rty. Najdete u nás noční masky, které během Vašeho spánku obnovují přirozenou měkkost a hladkost rtů.

Péči o rty byste neměly zanedbávat ani v případě, že se pravidelně líčíte. Takto vyživující produkt zajistí, že nanesená rtěnka bude mít déletrvající efekt.

NA OČNÍ OKOLÍ

Používejte pravidelně i produkty pro péči o oční okolí, kde je kůže hodně jemná, a vyžaduje zvláštní péči. Sáhnout můžete po hydratační masce, která přispívá ke zklidnění a hydrataci namáhaných očí. Po probuzení bude Vaše oční okolí projasněné a bez nežádoucích otoků.

Vyberte si z široké nabídky vysoce hydratačních a čisticích masek, které jsou vhodné na každý typ pleti a jejich složení je uzpůsobeno k řešení širokého spektra problémů.

Korejské čisticí a hydratační masky přinášejí svým uživatelkám hned několik výhod

Korejská kosmetika je typická pro své exkluzivní, ale zároveň velmi jemné složení, které pokožku nezatěžuje a zároveň jí dodává užitečné látky a potřebnou hydrataci. Výrobci čerpají v drtivé většině případů z přírodního bohatství, a tak není výjimkou, že jsou produkty bohaté na minerály, vitamíny a extrakty přírodních látek.

Neopomenutelným benefitem je i skutečnost, že se takto speciální složení žádným způsobem neodráží na cenách, které jsou více než příznivé. Prostředí, ze kterého kosmetika pochází, je vysoce konkurenční, a tak musí jednotliví výrobci neustále přicházet s něčím novým a zároveň držet své ceny nízko.

Jednotlivé značky se většinou zaměřují na komplexní péči o zevnějšek, a tak najdete všechny nezbytné produkty na jednom místě.

To jsou jen některé důvody, proč si korejský způsob péče o pleť získal pozornost žen po celém světě. Začněte s každodenní péčí a zakrátko uvidíte, že benefitů existuje mnohem více!

More
Zobrazeno 1 – 1 z 1 položky
fast-delivery.svg

CELOSVĚTOVÁ DOPRAVA

Přeprava do všech zemí

group-14-copy.svg

LANEIGE COLLECTION

Nakupujte dva produkty od Laneige
Collection A získejte 1 listovou masku Zdarma

group-12.svg

VZORKY ZDARMA

Vzorky zdarma každé objednávce

24hours.svg

ONLINE PODPORA

Podpora online 24 hodin denně

Tento eshop používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Více informací
Souhlasím