White Dew kolekce  

Bělicí kosmetika je vhodná pro jakýkoliv odstín a typ pleti. Bělicí prostředky oživují pleť, dodávají jí jednotný odstín a odstraňují šedivý vzhled. Ne všechny prostředky rychle vybělí Vaši pokožku, takže se jich nemusíte obávat. Pokud si chcete pročistit obličej, rozzářit a osvěžit ho a současně hydratovat pokožku, stačí použít například čistic...

Bělicí kosmetika je vhodná pro jakýkoliv odstín a typ pleti. Bělicí prostředky oživují pleť, dodávají jí jednotný odstín a odstraňují šedivý vzhled. Ne všechny prostředky rychle vybělí Vaši pokožku, takže se jich nemusíte obávat. Pokud si chcete pročistit obličej, rozzářit a osvěžit ho a současně hydratovat pokožku, stačí použít například čisticí pěnu Laneige white dew Milky cleanser a Laneige white dew Emulsion. Pokud se chcete zbavit pigmentových skvrn, pih, stop po akné, červených pupínků, tak Vám pomohou koncentrovanější prostředky, jako je Laneige white dew tone up cream Laneige white dew ampoule essence. A pamatujte si, že není nutné používat všechny prostředky z řady, začněte s jedním a podle potřeby přidejte nový prostředek nebo prostředek, který posílí výsledný efekt.

More
Zobrazeno 1 – 6 z 6 položek
fast-delivery.svg

CELOSVĚTOVÁ DOPRAVA

Přeprava do všech zemí

group-14-copy.svg

LANEIGE COLLECTION

Nakupujte dva produkty od Laneige
Collection A získejte 1 listovou masku Zdarma

group-12.svg

VZORKY ZDARMA

Vzorky zdarma každé objednávce

24hours.svg

ONLINE PODPORA

Podpora online 24 hodin denně

Tento eshop používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Více informací
Souhlasím