Seznam produktů výrobce NEOGEN Dermalogy

Jde o inovativní kosmetiku, vytvořenou s využitím biotechnologií. Hlavní předností této kosmetiky je její složení. Všechny přípravky jsou vyrobeny z přírodních a vysoce kvalitních přírodních ingrediencí. Kosmetika Neogen Dermalogy nejen, že překryje nedostatky, ale dokonce je s pomocí přírodních zdrojů efektivně odstraňuje. Hodí se pro všechny typy pleti, dokonce i pro nejcitlivější pleť.


Neogen Dermalogy aktivně využívá inovativní technologie. Při tvorbě výrobků Neogen Dermalogy jsou plně využívány všechny pokrokové vymoženosti, což umožňuje nejen využití všech prospěšných vlastností přírodních složek, ale také posílení jejich efektivity při řešení estetických problémů.


Společnost již patentovala 6 formulí, které byly vytvořeny pomocí biotechnologií a aktivně je používá při vytváření své kosmetiky. Každý produkt prochází řadou testů a klinických hodnocení před tím, než je uveden do prodeje. Produkty Neogen Dermalogy jsou naprosto bezpečné.

Zobrazeno 1 – 4 z 4 položek
fast-delivery.svg

CELOSVĚTOVÁ DOPRAVA

Přeprava do všech zemí

group-14-copy.svg

LANEIGE COLLECTION

Nakupujte dva produkty od Laneige
Collection A získejte 1 listovou masku Zdarma

group-12.svg

VZORKY ZDARMA

Vzorky zdarma každé objednávce

24hours.svg

ONLINE PODPORA

Podpora online 24 hodin denně

Tento eshop používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Více informací
Souhlasím