O nás

Jmenuji se Anastasija a ráda bych vás všechny přivítala na těchto webových stránkách, které jsem založila s cílem nabídnout Vám produkty nejkvalitnějších korejských kosmetických značek, které jsou dle mého názoru i těmi nejúspěšnějšími.

Spolu s mým týmem Vás chceme seznámit se světem Korejské krásy. Podělíme se s vámi o naše zkušenosti ve srozumitelné a dostupné formě. Každý měsíc přidáváme také články na blog, který nezapomeňte sledovat.

Spolupracujeme s renomovanými značkami

Korejská kosmetika si za dobu své existence udělala jméno ve světě, ale myslím si, že pořád není známá tak, jak si zasluhuje.

Do České republiky se značky rozšířily ze zemí jako je Korea a Japonsko a jistě mi dáte za pravdu, že právě Korejky a Japonky jsou známé dlouhověkostí a důkladností v péči o pleť.

Nositeli této tradice je řada renomovaných kosmetických značek jako například Laneige, TonyMoly, PURITO a mnohé další, které jsem zařadila do naší nabídky. Každá ze zmíněných značek je výjimečná, má dlouholetou historii a zaručí Vám dosažení požadovaného výsledku.

Svět kosmetiky se neustále vyvíjí a my s ním držíme krok. Náš katalog se pravidelně rozrůstá o nové produkty, ale před tím, než je zařadíme do stálé nabídky, je vždy pečlivě vyzkoušíme, abychom je mohli s čistým svědomím doporučit přímo vám.

Základní pravidlo použití korejské kosmetiky

„Při použití korejské kosmetiky se ničeho nebojte. Péče o pleť se sice skládá z více kroků, ale to neznamená, že je musíte hned od začátku dodržovat všechny. Hlavním a jediným pravidlem je začít rutinu použitím přípravků s lehkou strukturou a celý postup završit těmi hustějšími. Pořadí si můžete zvolit dle vlastního uvážení, ale nezapomínejte, že každý další produkt zesiluje účinek toho předchozího.“

Vyznáváme péči o pleť i o tělo přírodní cestou

Chceme vás ušetřit toho, abyste musely pečlivě studovat obaly s obavou, jaké škodlivé látky obsahují. Pro korejskou kosmetiku je typický vysoký podíl přírodních ingrediencí, které jsou jednak účinné, ale také snadno zlikvidovatelné bez nadbytečných stop na životním prostředí. Vaše svěží pleť a krása nemusí být vykoupena necitlivým přístupem k přírodě.

Našim zákazníkům vycházíme vždy vstříc

  • Samozřejmostí je pro nás nonstop online podpora v případě dotazů či reklamací
  • Ke každé objednávce zasíláme další vzorky zdarma
  • Zboží jsme schopni dodávat po celém světě
  • Doručujeme rychle a spolehlivě, při větším nákupu je doprava zdarma
  • Prodáváme pouze osvědčené, kvalitní produkty přímo od výrobce
  • V případě poškození či defektů nabízíme náhradu zdarma

fast-delivery.svg

CELOSVĚTOVÁ DOPRAVA

Přeprava do všech zemí

group-14-copy.svg

LANEIGE COLLECTION

Nakupujte dva produkty od Laneige
Collection A získejte 1 listovou masku Zdarma

group-12.svg

VZORKY ZDARMA

Vzorky zdarma každé objednávce

24hours.svg

ONLINE PODPORA

Podpora online 24 hodin denně

Tento eshop používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Více informací
Souhlasím