Korejská kosmetika - značky

VŠE PRO SPOKOJENOST ZÁKAZNÍKŮ

Na našem webu si můžete vybrat z široké nabídky pečujících, čistících, tělových a dekorativních kosmetických produktů od nejznámějších korejských kosmetických značek. Vše ke každodenní péči o Váš zevnějšek díky tomu najdete na jednom místě. V případě dotazů jsme Vám k dispozici 24 hodin denně.

KVALITA NA PRVNÍM MÍSTĚ

Korejské produkty se řadí mezi nejkvalitnější kosmetiku světa. Jejich cílem není pouze zakrýt problém, ale především léčit. Ve složení je možné najít unikátní složky jako mořské hvězdice, hlemýždí sliz, chia semínka a další.

VŽDY NĚCO NAVÍC

Ke každé zásilce Vám přibalíme množství vzorků kosmetiky zdarma. Díky tomu máte možnost vyzkoušet různé produkty a příště již sáhnout po plném balení u kosmetiky, která Vám plně vyhovuje. Každý vzorek Vám vystačí na jedno až dvě použití.

Nabídka nejznámějších korejských kosmetických značek na jednom místě

Naši nabídku jsme pečlivě poskládali tak, aby si v ní dokázala vybrat každá žena vhodné produkty bez ohledu na svůj věk, typ a aktuální stav pleti. U všech produktů naleznete specifikaci včetně podrobného popisu složení i způsobu použití.

V našem katalogu se objevují světově prodávané značky, pro které je typický skvělý poměr ceny a kvality:

 • THE SAEM
 • LANEIGE
 • TONYMOLY
 • PURITO

Hlavní benefity korejských přírodních kosmetických značek

Unikátní a jemné složení

Pro korejskou kosmetiku je typické využití přírodního bohatství. Obsažené složky jsou zcela průlomové a nikde jinde nejsou k vidění. Častou přísadou bývá hlemýždí sekret, včelí jed či mořské hvězdice. Tato nevšední formule přináší výsledky, jakých nebylo nikdy předtím u jiných výrobků dosaženo.

Skvělý poměr mezi kvalitou a cenou

Konkurence mezi korejskými kosmetickými firmami je vysoká, což drží ceny produktů nízko. Ovšem nízká cena není nikdy na úkor kvality. Naopak se kosmetické společnosti předhánějí v inovacích a snaží se svým zákazníkům nabídnout produkty, které budou nejlepší možnou reakcí na jejich poptávku a vysoké požadavky.

V naší nabídce naleznete produkty světově neprodávanějších kosmetických značek

the SAEM

 • Jádrem kosmetiky je vytváření kožní bariéry a řešení širokého spektra problémů typu rosacea či kuperóza.
 • Značka the SAEM čerpá opět v přírodě a to zejména té novozélandské. Častou složkou je extrakt z kořene Harakere, med Manuka, ale objevuje se i aloe vera, minerální voda z Islandu a další.
 • Značka vyrábí dekorativní, pečující i čistící kosmetiku.

Vyberte si některý z produktů, který bude Váš problém efektivně léčit, ne ho pouze zakrývat! V případě dotazů jsme Vám k dispozici 24 hodin denně.

Nabízíme rovněž i kosmetiku od neznámější a nejdéle působící kosmetické firmy v Koreji.

Laneige

 • Jedná se o kosmetickou značku společnosti Amorepacific, která je největší a nejstarší v Koreji.
 • 25 let dlouhý výzkum byl zaměřen na hledání spojitosti mezi vodou a zdravou pokožkou s cílem vytvořit hluboce hydratující komplexy.
 • Na našich stránkách naleznete jeden z neprodávanějších produktů Laneige kosmetiky ve světě – vysoce hydratační krém Water Bank.

Jednotlivé bio kosmetické značky se předhánějí v tom, kdo lépe naplní očekávání zákazníků, díky čemuž vznikají zcela unikátní formulace

Purito

 • Produkty značky Purito jsou typické svým bylinným aroma, přírodním složením z více než 99 % a vysokým obsahem vitamínu C.
 • Existuje množství produktových řad, které jsou zaměřeny na řešení širokého spektra problémů. Častým cílem je sjednocení tónu pleti, zesvětlení červených fleků, omlazení pleti či zesvětlení pokožky.

Korejské značky přírodní kosmetiky se zaměřují i na vzhled obalů nabízených produktů

TonyMoly

 • Kosmetika TonyMoly se soustředí nejen na kvalitní složení, ale také jedinečné vůně, neobvyklé konzistence a designové obaly, které potěší každou esteticky založenou duši.
 • V nabídce této značky najdete textilní masky, péči o oční okolí, čisticí produkty, hydratační krémy a mnohé další.

Objednejte si přírodní kosmetické produkty ještě dnes a dopřejte Vaší pokožce péči, která je pro její zdravý a mladistvý vzhled nezbytná. Balíčky posíláme po celém světě!

Zobrazeno 1 – 7 z 7 položek
fast-delivery.svg

CELOSVĚTOVÁ DOPRAVA

Přeprava do všech zemí

group-14-copy.svg

LANEIGE COLLECTION

Nakupujte dva produkty od Laneige
Collection A získejte 1 listovou masku Zdarma

group-12.svg

VZORKY ZDARMA

Vzorky zdarma každé objednávce

24hours.svg

ONLINE PODPORA

Podpora online 24 hodin denně

Tento eshop používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Více informací
Souhlasím